עיסויים וטיפולי גוף

אלווייט ספא עיסוי לעורף

עיסוי שבדי קלאסי

לאיזון הגוף, להקלה על תנועות מפרקים, לשיפור זרימת הדם ולסיוע בעבודת הלב. טכניקה זו כוללת עיסוי השרירים החיצוניים (לא עיסוי עמוק, יחסית עיסוי עדין).

ספא באילת

עיסוי משולב

עיסוי המשלב מספר טכניקות לשחרור ופינוק. (רפלקסולוגיה Foot Massage, שבדי, רקמות עמוק, שיאצו, תאילנדי וקרקפת. מומלץ למי שרוצה עיסוי יותר אינטנסיבי מעיסוי שבדי). טיפול בנקודות טריגר. לכן הוא נקרא "עיסוי משולב". שילובים אלה משמשים להתאמת העיסוי להעדפות האישיות ולצרכים הספציפיים של כל מטופל ומטופל.

רפלקסולוגיה

עיסוי ולחיצות בכף הרגל להגברת התנועה והזרימה בגוף ואת יכולת החיסון והריפוי העצמי. שיטה זו יעילה במצבים שונים כגון: חרדות, דיכאון, לחץ, מתח, עייפות, עצירות ועוד. עיסוי רפואי, לשיכוך כאבים, לזירוז החלמת שרירים ולסיוע בתפקוד הפיזי והמוטורי. (עיסוי עמוק וחזק למי שמעוניין.)

אלווייט ספא עיסוי לכתפיים

עיסוי צוואר כתפיים וגב

להרפיית שרירים ומתחים בפלג הגוף העליון. מעניק תחושת הקלה כללית למי שסובל ממתח באזור זה.

spa elevate

עיסוי קרקפת

לשיפור זרימת הדם ולעידוד צמיחה חדשה. העיסוי מלווה בתחושה נעימה ומביא לרגיעה מוחלטת.

382c06fe-b38d-40c9-90e1-5e1d3ddc51ca

שיאצו

שיאצו משמע טיפול במגע ע"י לחיצות. מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית. עיסוי שברובו נעשה ע"י לחיצה במערכת המרידיאניים בגוף. לטיפול והקלה בבעיות רפואיות.

ספא לה פלאיה באילת

איורוודה

עיסוי איורוודה – עיסוי איטי עדין ומפנק המבוסס על טכניקה הודית. עיסוי היעיל לטיפול במצבי לחץ ועומס ומסייע בטיפול בסימפטומים הנלווים: לחץ דם גבוה, כאבי ראש, קצב לב מוגבר ותשישות. העיסוי נעשה עם כמות מאוד גדולה של שמן חם.
אפשר להתווכח עם הסוברים שאיורוודה מהווה דרך להארכת חיים… אבל אי אפשר להתווכח עם תחושות כי מה שבטוח הוא שטיפול איורוודה מסייע לגוף להגיע לתחושות רוגע עמוקות, מביא לאיזון של זרימת הארגיה ואפילו מקל על כאבים.

52c092a0-b2fe-4cdc-8982-1dc5e4660e4d

עיסוי אבנים חמות

עיסוי בשילוב אבנים חמות – עיסוי עדין המשלב מגע ישיר של אבני בזלת חמות, מסייע בהמרצת הדם, בניקוז רעלים ובהרפיית שרירים מכווצים.

ספא באילת

עיסוי הריון

החל מחודש רביעי ועד החודש התשיעי בהריון אפשר ליהנות מעיסוי שמטרתו לעזור לגוף האם והעובר כאחד. אין סיבה לוותר על מסאז בהריון, ההפך הוא הנכון – בתקופה קשה ותובענית כשהגוף עושה הכל בשביל שניים מגיע לו ליהנות משלווה וליהנות משחרור, איזון ורוגע.